Trafik Cezası Sorgulaması

’118 70’’ ‘’Trafik cezası  Sorgulama“ı” yapabilirsiniz.  Trafik Cezası Sorgulaması yapmak için, “Araç plaka numarasını’’ uzman personelimize vermeniz yeterli. Trafik Cezası  Sorgulama işlemlerinizi yapabilmek için siz de 0888 233 63 63’i arayın. Araç Plakası tc kimlik numaranız ve aracınızın trafik tescil tarihi bilgileri ile anında öğrenin.

‘’0888 233 63 63’Araç Cezası  Sorgulama işlemlerinizi yapabilmeniz için uzman ekibimiz ile yapacağınız görüşmelerde Aracınızın Plaka No TC kimlik No Bilgisi Araç Tescil Tarihi Bilgisi hazır etmeniz gerekenler Bu bilgileri vermeniz yeterlidir.Tüm bunlara ek olarak Trafik cezanız olduğu durumlarda ve bunu  ödeme de geç kalındığında  ödenecek faiz oranları aylık cezası gecikme faizi, aylık %5  e çıkarıldığını araç sahiplerine hatırlatmak isteriz.

Ancak bazı durumlarda ceza alıp almadığımızdan emin olamayız. Bu durumlar genellikle trafik kameralarının tespit ettiği trafik ihlalleri sonucu plakamıza ceza yazılır. Trafik kameraları tarafından tespit edilen plaka numaraları, plakanızın üzerinde trafik cezası kesilir.0888 233 63 63 üzerinden trafik  borç sorgulama sorgulama yaparak sorgulama yaptığınız aracınız ile ilgili araç borç bilgisine ulaşabilir.

 

Bir Cevap Yazın